Werken bij Stichting WGDGO

Wij zijn hard op zoek naar nieuwe bestuursleden. Heeft u affiniteit met de doelgroep en is een rol invullen binnen ons bestuur u op het lijf geschreven? Dan horen wij graag van u.

Stuur gerust een mail naar bestuur@stichtingwgdgo.nl

VRIJWILLIGERS GEZOCHT!

Doordat wij merken dat er steeds meer vraag is naar onze activiteiten  en hulp, zijn wij voortdurend op zoek naar nieuwe vrijwilligers.

Wij hebben voor diverse zaken vrijwilligers nodig. Van incidenteel helpen bij een activiteit tot structureel wekelijkse hulp bij een lunchcafé of als taartenbakker/bakster voor de verjaardagspakketten.

Voor meer informatie neem vrijblijvend contact op met bestuur@stichtingwgdgo.nl

JA, ik help stichting WGDGO

Stichting WGDGO is opgericht in 2015 en is het resultaat van een bewonersinitiatief die sinds 2014 actief is met de facebookpagina Wie goed doet, goed ontmoet! (St. WGDGO) | Facebook. Via deze Facebook groep, die nog steeds bestaat en inmiddels ruim 4000 leden (uit de gemeente) telt, kunnen alle leden gratis spullen en diensten aan elkaar verloten.